Vetura me qera Volkswagen Golf VKjo veture ka pasur 6042 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/10/2015 21:39

35 EUR në ditë
240 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura me qera

Vetur ekonomike.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje: