Vetura me qera Volkswagen Golf VKjo veture ka pasur 5751 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/09/2016 09:48

35 EUR në ditë
240 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura me qera

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje: