Vetura me qera Volkswagen Golf VIKjo veture ka pasur 244 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/07/2021 08:57

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Minivan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3 - Golf VI ! Angleze ! Rent a Car !

Ipen veturat me qera jan nga anglia e kan timon ne anen e kundert Audia eshte Automatik DSG 2.0! kurse Golf 6 eshte manual me 5 shpejtsi 1.6! Veturat jane ne rregull dhe i posedojn te gjitha!

Per me shume informata kontaktoni numrin: 044 240 170!


Shpërndaje: