Vetura me qera Volkswagen PassatKjo veture ka pasur 594 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/07/2021 14:29

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1998 cm³ 188 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW PASSAT B8 2017 2.0 DSG

Passat B8 2017 DSG

2.0 Diesel ✅
Automatik (DSG) ✅
Klimatronik (AC) ✅
Navigacion ndërkombëtarë ✅
Auto Hold System✅
StarStop System✅
Tempomat✅
BordKompjuter✅
Dritare Elektrike✅
Hallogenka✅
Pasqyret me nxemje✅
Airbag anësorë në ulëset e para✅
Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm✅
Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë✅
ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë✅
Dritë për mjegull mbrapa✅
Timon servo progresiv elektro-mekanik✅
Xhamat elektrik✅
Bordkompjuter✅
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje✅
Pasqyre nën mbrojtëset e diellit✅
DVD✅
Senzora 360 ✅
Kamerë rikferci ✅
Parking pilot ✅
Ndihmën e parë ✅
Trekëndëshin e sigurisë ✅
Gomë rezervë ✅
Për ta bërë konfirmimin e rezervimit na dergoni datën e pranimit dhe datën e dorëzimit dhe nje mjet identifikues .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: