Vetura me qera Volkswagen PassatKjo veture ka pasur 696 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/07/2021 14:29

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 145 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat B8 2016 1.6 DSG

1.6 Diesel
Viti i prodhimit 2016
Shpejtesi në timon (F1)
Senzora Parkingu 360 shkallë
Pulla në timon
Nxemje ne Karrika
KLIMATRONIC
AUX dhe USB
Auto Hold System
StarStop System
Tempomat
BordKompjuter
Dritare Elektrike
Hallogenka
Pasqyret me nxemje
Airbag anësorë në ulëset e para
Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
Dritë për mjegull mbrapa
Timon servo progresiv elektro-mekanik
Xhamat elektrik
Bordkompjuter
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
Xhamat e gjelbër termoizolues
DVD✅
Ndihmën e parë ✅
Trekëndëshin e sigurisë ✅

Për ta bërë konfirmimin e rezervimit na dergoni datën e pranimit dhe datën e dorëzimit dhe nje mjet identifikues .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: