Vetura me qera BMW 118Kjo veture ka pasur 661 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/07/2022 16:20

50 EUR në ditë
350 EUR në javë


LLoji Viti
Kupe 2022

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Veture me qera Go Rent a Car Prishtina

VETURE ME QERA NE AEROPORTIN E PRISHTINES MUND TE JETE I JUAJI VETEM ME NJE THIRNE NE +38345720001 ose ne web www.rentacarprishtina.com

Go - Rent a Car Prishtina

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: