Vetura me qera Volkswagen Golf VIIIKjo veture ka pasur 1255 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/07/2022 16:27

40 EUR në ditë
280 EUR në javë


LLoji Viti
Kupe 2022

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Go Rent

 • Prishtinë
 • +38345720001

Golf 8 - Go Rent a Car Prishtina

Go Rent a Car Prishtina ju ofron veturat me te reja per pushimet e juaja ne vendlindje! Vetem me nje klik ju mund te perfitoni ngs ofertat tona per kete vere, duke u ndjere te sigurte me makinat tona per SIGURI, KOMODITET
Tel: +38345720001
ose ne website https://rentacarprishtina.com

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje: