Vetura me qera Peugeot 208Kjo veture ka pasur 798 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/07/2022 16:58

45 EUR në ditë
315 EUR në javë


LLoji Viti
Kupe 2022

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Verdhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Go Rent

 • Prishtinë
 • +38345720001

Peugeot 308 - Rent a Car in Kosovo

Go Rent a Car Prishtina ju ofron veturat me te reja dhe te rehatshme me cmime shum te volitshme, SIGURIMIN KASKO, KARTONIN E GJELBERT FALAS

+38345720001 ose ne www.rentacarprishtina.com

Rent a Car Prishtina, Rent a Car Kosovo Airport, Makina me Qera ne Kosove, Vetura me qera

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje: