Vetura me qera Peugeot 308Kjo veture ka pasur 930 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/07/2022 13:50

25 EUR në ditë
175 EUR në javë


LLoji Viti
Kupe 2022

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Go Rent

 • Prishtinë
 • +38345720001

Go - Rent a Car Prishtina

With more than 15 years of experience in the online car rental market. We guarantee that we will find a perfect offer for your rental. 24hr Telephone Support. Theft Coverage.
https://rentacarprishtina.com
+38345720001

Vetura me qera, makina me qera prishtine, pristina airport , rent a car pristina, rent a car kosovo, rent a car in kosovo
Rental Cars – we love their easy-to-use search system (as seen above) and excellent customer service. Auto Europe; Economy Car Rentals; Cheap-O- ...
+38345720001
https://rentacarprishtina.com

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje: