Vetura me qera Kia SportageKjo veture ka pasur 42 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/01/2023 10:41

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1685 cm³ 173 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Dragash

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

dhurimi i makinës

Përshëndetje, emri im është Maria ROQUE dhe aktualisht jetoj në Francë. Unë dua t'i ofroj makinën time KIA SPORTAGE të vitit 2012 për dikë serioz dhe të ndershëm që është aktualisht në nevojë. Unë punoj në fushën e inxhinierisë së ndërtimit. Kam mjaft makina.
Në të vërtetë, unë do të doja t'i jepja makinën time që përdor aktualisht dikujt në nevojë.
Është një makinë shumë e mirë. Disa arsye pse dua ta dhuroj këtë makinë janë se sapo mbarova një kontratë pune këtu në Francë, tani dua të shkoj në Rumani për një kontratë tjetër pune 04-vjeçare.
Pra, për të mos e lënë makinën këtu në Francë, dua t'ia bëj këtë dhuratë dikujt që duhet të informojë një pronar të ri që mund të përfitojë prej saj dhe të kujdeset për të.
Sepse pastori im më tha t'ia jepja këtë makinë dikujt që është vërtet në nevojë.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: