Vetura me qera BMW X5 MKjo veture ka pasur 35 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/03/2023 16:17

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW X5 3.0 MODEL 2007

SHITET BMW X5 3.0 MPAKET MODEL 2007 KLIMATRONIK TEMPOMAT NEVIGACION SENZOR PARKINGU TV ALARM ABES MBYLLJE QENDRORE I SERVISUAR N GJENDJE SHUM T IMR PER MA SHUM KONTAKTONI NUMER TELEFONIT 045206350

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: