Vetura me qera Volkswagen TiguanKjo veture ka pasur 260 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/05/2023 12:19

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 224 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Tiguan

Shitet Tiguan 2015 2.0 tdi 4motion BMT automatik dsg ne gjendje shum te mir
Vetura posedon karrika me nxemje senzora parkingu auto parking pasqyra me nxemje sistemin offroad xhama te erresuar nga prodhuesi shpejtsi ne timon f1 regjistrim deri mars 2024 si dhe shum gjera tjera


Shpërndaje: