Vetura me qera Ford TransitKjo veture ka pasur 632 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2024 21:15

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Minivan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Rent a Car Kombi 24/7
Ford Transit Custom
Viti 2015
Me 9 Ulse

Info Tel:
049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: