Vetura me qera Volkswagen TiguanKjo veture ka pasur 192 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/10/2023 11:00

15,700 EUR në ditë
15,700 EUR në javë


LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Drenas

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Tiguan

SHITET

☎️ Tel&viber +38349881364Vw Tiguan
DSG Automatik + F1
Motorri 2.0 TDI
Kw 103 / Ps 140
Viti 2012
Rks
Km 235.000 Te Garantuar DHE TE VERIFIKUAR ME DOKUMENT.
• Full Opsione •
Key Less Go
Shpejtesit ne Timone
Leda Para Mbrapa
Xenon Bi Xenon
Senzor Parkingu Para / Mbrapa
Auto Pilote - Vet Parking
Bordkompjuter
Komanda ne Timone
Tempomate
Radio Cd / Aux / Mp3 / Bluetooth
KlimaTronike / Dy zonale
Start Stop
Xhama te Erresuar
Xhama me Rryme 4x
Pasqyre me Rryme + Nxemje
Drita ne Pasqyre
Pasqyret palohen menyre ElektroNike
Fellne 18 coll
Goma Dimri CONTINETAL 225/55/18

Vetura ka nje gjendje perfekte
Nuk ka nevoje per asnje investim
I servisuar komplet Tani
Vaj Filtera komplet para 500.km
Rrypi motorrit SET komplet. Pra 10.000 km
Eshte e garantuar per gjithqka


Shpërndaje: