Vetura me qera Mercedes-Benz C 180Kjo veture ka pasur 245 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/01/2024 08:36

11,000 EUR në ditë


LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1597 cm³ 164 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes C180 ne shitje

Ne Shitje

Mercedes Benz C 180 KT
Motorr 1.6 BlueEfficiency Automatik
Viti i prodhimit: 2011
Lloj i karburantit: BENZIN
KM: 164.000 km
Ngjyra e automjetit: 9 E Zezë
Veturë karavan me 5 dyer
Kapaciteti ne cm3: 1597
I ardhur nga CH i regjistruar ne rks ne vitin 2021, shume pak i vozitur ne KS.
Regjistrim deri ne dhjetor 2024
2 pare goma Vere dhe Dimer
2 çelsa
AMG paket
Ndrrues te shpejtsive ne timon F1
Ulset gjysen lekur
Serviset e kryera te gjitha
Vetura eshte ne gjendje perfekte, nuk ka nevoj per asnje investim
Çmimi: 11.000€


Shpërndaje: