Vetura me qera Audi A4Kjo veture ka pasur 2347 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/09/2016 15:43

45 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura Me Qera, GB Nacional Rent A Car

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: