Vetura me qera Volkswagen Golf VIIKjo veture ka pasur 45 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/06/2024 14:44

35 EUR në ditë
245 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 125 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 7 Automatik Panoram

Golf 7 Automatik, Panoram dhe me te gjitha opsionet qe ju nevojiten per nje vozitje te rehatshme

Siguria dhe komoditeti


  •  Panoramë


Shpërndaje: