Vetura me qera Fiat PuntoKjo veture ka pasur 1517 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/04/2016 11:25

35 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

FIAT PUNTO - ME QERA

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99
Ju ofron ofertat me te mira per veturat me te rehatshme, Me sigurime KASKO dhe sherbime 24/h
Info: www.vipline-ks.com
Viber: +377 44 404 303

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: