Vetura me qera Volkswagen PassatKjo veture ka pasur 7133 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/08/2016 12:13

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1896 cm³ 108 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GANI

  • Vushtrri
  • 045883888

VETURA RENT A CAR

Leshoj vetura RENT A CAR te llojeve te ndrysheme , dhe qmimi shum te lir , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 ose 045 23 5555


Shpërndaje: