Vetura me qera Audi TTKjo veture ka pasur 3223 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/11/2016 16:54

40 EUR në ditë


LLoji Viti
Kupe 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Kaçanik

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi TT 1.8 Turbo

Rent a Car "Premium" Kaçanik

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje: