Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 710 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/03/2017 01:14

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 158 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet opel corsa

Shitet opel corsa 1.2 benzin me klim ne gjendeje shum te mir teknike ..per me shum nr 045293093..vib +38649293093

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:


Veturat e fundit