Vetura në shitje Mazda CX-5

Kjo veture ka pasur 8675 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2015 15:27

25,980 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Tjetër 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda CX5, Emotion 2.2 Diesel 150 KF, 2WD.

Vetura eshte e garantuar dhe me kilometrazhe zero dhe me tre vite garancion per cdo bleres. Te paguar ka dogane dhe Tvsh, Homologim&kontrolle teknike.
Per cdo porosi perfaqesia jone kujdeset vetura te transportohet deri tek lokacioni i klientit.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Airbag

  •  CD

  •  TCS

  •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit