Vetura në shitje Opel Combo

Kjo veture ka pasur 1493 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/10/2021 21:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 250 000 KM

Opel Combo 1.3 cdti 2008

pikapi është ne gjendje te rregullt i regjistruar
Per me shum kontaktoni ne 044118605 - 043523777

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  EDS

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit