Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 620 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/12/2018 21:17

61,990 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 0 020 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A6 50 TDI Quattro

Disa nga opsionet extra

1.Fellnet 21 zoll
2.S line Jasht
3.S line Paketa sportive
4.S line Mbrenda
5.Paketa komfort
6.Ulset perpara rregullohen me buton elektrik
7.Kamera per parkim
8.ulset perpara me nxemje
9.paketa biznesit
10.Federat me air
11.navigacioni M Mi Plus
12. Sistemi zerimit Audi me 180 W
13. Asistenti per dritat e gjata .
14. Pasqyret e jashtme elektrike me nxemje
15. S lnie pjeset dekorative mbrenda
16. Shpejtesimatsi Virtual
17. Dritat Led perpara
18. Dritat Led mbrapa
19. Bluetooth
20. Sistemin Start Stop
21. Ulset Alkantara sportive


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit