Vetura në shitje Audi Tjetër

Kjo veture ka pasur 2402 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/12/2018 22:02

80,490 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 4 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI Q8 Quattro

Opsionet Extra

1.Led Dritat Matrix
2.Asistenti per ndrrimin e korsis
3.Klima automatike
4.Ulset me nxemje Perpara dhe mbrapa
5.Kamera per parkim
6.Kontrolli I distances per parkim para dhe mbrapa
7.dera e bagazhit elektrike
8.Ndihma per parkim
9.Zerimi Bang & Olufsen Preimum sund
10.Ulset perpara elektrike
11.Tavani Panorama
12.Asistenti per mbajtjen e korsis
13.Asistenti per rregullimin e distances
14.Sistemin Tv te integruar
15. Pasqyret e jashtme elektrike me nxemje
16. Federat sportiv
17. S line Jasht
18. S line mbrenda
19. Ulset sportive perpara
20. Monotorimi I presionit te gomave
21. Fellnet 22 Zoll
22. Timoni Sportiv

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit