Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 2310 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2018 00:03

77,990 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 0 020 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A6 50 TDI Quattro

Opsionet Extra

1.Asistenti per ndrrimin e korsis
2.HD Matrix Led Dritat para
3.Sistemi per kontrollin e distances
4.Zerimi Bang & Olufsen Advanced sund
5.rregullimi i federave ne menyr elektronike
6.Monitorimi i presionit ne goma
7.Lajrset e Xhamave para me nxehje
8.Mbrojtsa kunder djellit mbrapa elektrike
9.Navigacion
10.Federat me ajr .
11.xhamat akustik
12. Asistentet per Qytet
13.Asistentet per Autobahn
14. Phone BOX
15.audi lidhja me smart telefon
16.Hapsi per Garazhd
17,Head up Display
18.Asistenti per njohjen e Shenjve te Trafikut
19.Korfortklima automatik .
20.MMi navigacioni plus
21.Asistenti per pamje naten .
22.Xhamat e zi ( fabrikisht )
23.Fellnet 21 zoll
24.S linie Jasht
25. S linie Ulse sportive lekur
26.S linie sport paketa
27.mbyllja e ngadalt automatike
28 . Ulset me nxehmje para.
29. S linie mbrenda

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit