Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo veture ka pasur 413 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/12/2018 22:04

13,990 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 8 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Seat Ibiza FR TDI

Disa opsione Extra

1. Panorama
2. Fellnet 18 zoll
3. Kontrolli I shpejtecis dhe distances
4. Timoni sportiv dhe multifunksional
5. Kamera per parkim
6. Star stop systemi
7. Dritat Led para
8. Dritat led mbrapa
9. Pamja jashtme FR
10. Pjeset Dekorative te zeza
11. Bluetoth
12. Vendi per USB
13. Vendi per SD card
Cenzori per parkim


Shpërndaje:

Veturat e fundit