Vetura në shitje Volkswagen Amarok

Kjo veture ka pasur 933 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/12/2018 22:45

45,890 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 0 020 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Amarok Aventura 4 X 4 V6

Disa opsione

1. Ndihmsi per vozitje ne tatpjet
2. Ulset lekur
3. Xhamat e zi Fabrikisht
4. Ndihmsi per parkim para
5. Rimorkio
6. Timoni lekur dhe multifunksional
7. Ulset me Nxehje
8. Nderruesi automatik
9. Navigacion
10. Dritat Led dhe xenon
11. Dritat led
12. Kamer per parkim
13. Dritat e mjegulles
14. Cenzori I Shiut
15. Tempomat ( kontrolluesi I shpejtesis
16. Ngrohesi pa pas nevoj dhezja e motorit .
17. Fellnet 20 Zoll


Shpërndaje:

Veturat e fundit