Vetura në shitje Audi A7

Kjo veture ka pasur 930 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/12/2018 22:57

73,990 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 6 800 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A7 50 TDI Quattro

Disa nga opsionet

1. Ulset para dhe mbrapa me nxehje
2. Asistenti per ndrrimin e korsis
3. Dritat para Matrix Led
4. Dritat mbrapa Led
5. Ulset para Sportive
6. Asistenti per mbajtjen e korsis
7. Navigacion
8. Head UP Display
9. S-linie jasht
10. S-linie mbrenda
11. Ulset Lekur
12. Timoni sportiv Lekur
13. Ndihmsi per parkim
14. Asistenti per parkim
15. Panorama
16. Sistemi zerimit Bang & Olufsen
17. Federat me Ajer
etj


Shpërndaje:

Veturat e fundit