Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 1838 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/12/2018 19:26

7,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C5 2.0 HDI

*Citroen C5 HDI
*Manual
*2000 cc (2.0 D),
*Viti i prodhimit 2008
*AC dy-zonale
*Board-computer,
*Navigacion Evropian,
*Sistemi i zerimit me Jukebox, CD, dhe AUX,
*Park-assistant,
*Senzora para dhe prapa,
*Cruise-control (tempomat),
*Karrika elektrike(me memorie)
*Komandat ne timon,
*Pasqyret elektronike dhe me nxemje, me palosje
*Dritaret elektronike,
*Freni i dores elektronik,
*Timoni me mundesi rregullimi te lartesise dhe
*thellesise,
*Airbag
*ABS,
*ESP,
*ASR,
*2 celesa,
*Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike...

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:


Veturat e fundit