Vetura në shitje Volkswagen Tjetër

Kjo veture ka pasur 1378 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/12/2018 20:31

23,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 1 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW T - Roc Design TDI

DIsa nga opsionet Extra

1. R linie Jasht
2. Federat sportiv
3. Kamera per parkim
4. Paketa infoteiment
5. Paketa Komfort
6. R linie paket
7. Dritat Led
8. Paketa dimrore
9. Asistenti per dritat e gjata
10. Fellnet 18 zoll
11. Premium paket
12. Sistemi Start stop
13. senzori per shi
14. Dritat mbrapa led
15. Ulset me nxemje perpara
16. Navigacion
17. Dera bagazhit elektrike
18. Timoni multifunksional dhe lekur
19. Tempomat , Kontrolli I shpejtesis
20. Bluetooth

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit