Vetura në shitje Volkswagen Tjetër

Kjo veture ka pasur 1291 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/12/2018 21:27

20,190 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 0 020 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW T-Roc


Opsionet e vetures

1.Dritat Led para
2.Dritat led mbrapa
3.Timoni lekur dhe multifunksional
4.Tempomat
5.Bloutoth
6.Kompjuterin e ``madh``
7.Ulset me nxehje
8.Timoni me nxehje
9.Kim ``AC``


Shpërndaje:

Veturat e fundit