Vetura në shitje Audi SQ7

Kjo veture ka pasur 604 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/12/2018 21:34

94,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
3956 cm³ 15 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI SQ7

Disa nga opsionet EXTRA

1.Ulset me nxehje para dhe mbrapa
2.Ulset me Ftohje para
3.Ulset me memory
4.Ulset me Masazh para .
5.Ulset lekur Modeli Valkon
6.Timoni SQ7 Sportiv me nxehje
7.Shpejteci matesi Digital SQ7
8.Dekorimet mbrenda KARBON
9.Rroletat kunder djellit
10.Hapsi per garazhd
11.Mmi Navigation plus mit Tauch .
12.nxehja dhe ftofje qendrore pa qen nevoj te dhezet vetura .
13.Kamera Per parikm 360 o
14.Timoni elektrik
15.Gjitha asistentet qe Audi Ofron
16.Paket Titan e zez AUDI exclusive
17.Xhami perpara me nxehje
18.Paketa per parkim Plus
19.Paketa Lekur ``nenkupton interieri posedon akoma me shum
Lekur ``
20.Mundesi Mbushjejes se TEL me Wireless Charging


Shpërndaje:

Veturat e fundit