Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 291 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/01/2019 16:08

7,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 242 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Levent

 • Prishtinë
 • 049883399

Citroen C5 2.0 HDI Automatik Viti 2008 RKS Klimatronik Gjendje PERFEKTE

Citroen C5 2.0 HDI 100 kW 136 PS Automatik Viti 2008 i registruar RKS.Vetura është në gjendje shumë të mirë, të gjitha serviset mbasi I ka kaluar 235,000 km i ka të kryera dhe të ndërruara si:
1.Rrypin dhembezor set.
2.Vajin e motorrit me të gjithë filterat.
3.Frenat ne 4 rrota.

shpenzimet:
7.1 l/100 km(kombinim)
9.6 l/100 km(qytet)
5.5 l/100 km(magjistrale)

Posedon:

-Automatik (6 shpejtesi) dhe Sport mode
-Snowmotion per dimer
-Amortizerat me ajer 3 nivele dhe Sport
-Klimatronik 2 zonole AC
-Boardcomputer
-Dritat Robot
-Tempomat
-Speed limit
-Freni i dores elektronike
-Radio CD,AUX dhe TELEFON
-Senzora parkimi mbas
-Senzor shiu
-Drita per mjegull
-Air bag
-Abs
-Esp
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-Komanda ne timon
-Dritare elektrike
-Pasqyret elektrike
-Pasqyret automatike i palohen
-Elektronik Child Lock
-Mbyllje qendrore
-2 qelsa
-Fellne 17
-4 goma te dimrit te reja
-4 dyer
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit