Vetura në shitje Audi SQ5

Kjo veture ka pasur 388 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/01/2019 12:19

28,150 EUR
27,999 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 109 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI SQ5 Quattro 313 PS

Opsionet extra

1.Fellnet 21 zoll
2.Sistemit I zerimit B&O Sund .
3.Paket lekur
4.Ulset Lekur
5.Dera Bagazhit elektrike
6.Panorama
7.Timoni Multifunksional sport Lekur
8.Paketa Piano e zez , Audi exclusiv
9.Dekorimi Carbon Atlas
9.Audi drive select ,
10.Ulset me nxehje
11.Ulset Sportive S
12.Interieri S linie
13.exterieri S linie
14.Audi music interface
15.Audi hold Asistenti
16.Ndihmsi per parkim PLUS dhe me Kamer
17.Mundesiper Rimorkio
18.Xhamat e zi fabrikisht
19.Ulset elektrke me memory
Dhe shum opsione tjera .


Shpërndaje:

Veturat e fundit