Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 813 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2019 19:22

10,650 EUR
10,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 87 791 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf 7 Rabbit TDI

Disa nga opsionet

1.Ulset me nxemje
2.Timoni lekur
3.Tempomat
4.Navigacioni tauch
5.Aux
6.Radio CD
7.Sd-card
8.Clima automatik etj .

Ne rast Interesi mundem me ju informu Se sa kushton Dogana per veturen .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit