Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 344 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/01/2019 17:41

18,540 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 0 020 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf Rabbit TDI SCR 2018

Opsionet

1.Timoni lekur , Multifunksional
2.Ulset me nxehje
3.Kompjuteri I madh tauch
4.Bluetooth
4.Sc card
5.Shpejtesi matesi Virtuel
6.Tempomat
7.Asistenti per vozitje
8.Ndihmsi per parkim
9.Pasqyret e jashtme elektrike
10.xhamat e zi fabrikisht
11.Dritat per ngasje gjat dites LED
12.Dritat mbrapa Foll Led , etj

Ne rast interesimi mundem me ju informu per doganen deri ne tabela

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit