Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 786 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/01/2019 17:58

69,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 0 350 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Touareg R - Linie TDI SCR 4 Motion

Opsione Extra

1. Asistenti per ndrrimin e korsis
2. Led Dritat Para
3. Led Dritat Mbrapa
4. Ndihmsi per ngasje ne tatëpjet
5. Sistemi Kontrollit te Distances
6. Asistenti per parkim
7. Dera e bagazhit Elektrike
8. Vendi per SD Kart
9. Vendin per USB
10. CD lexuesi
11. Ulset Lekur
12. Ulset Komfort me R linie logo
13. Paisja per Rimorkio
14. Opsioni dhezja pa qeles e vetures
15. Radio
16. Funksioni coming Home
17. Monitorimi I presionit te gomave
18. Ulset Perpara Mundesin e rregullimit ne lartesi
19. Timoni multifunksional dhe Lekur
20. Navigacion
21. Tavani panorama
22. Ulset me nxehje para
23. Pasqyre e jashtme elektrike dhe me nxemje
24. Sensori per shi
25. Felget e zeza 21 zoll LM
26. Xhamat e zi fabrikisht
27. Black Style paket
28. Zerimi DYNAUDIO
29. CARGO Paket
Soft close , Dyert mshelen vet nese nuk e mbyll mir .

Ne Rast interesimi mundem me ju informu per doganen .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit