Vetura në shitje Volkswagen Crafter

Kjo veture ka pasur 770 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/01/2019 18:11

24,990 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Furgon 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 10 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Crafter 30 Entry L3H3 TDI

VW Crafter 140 ps

Opsionet
1.Ndihmsi per parkim para dhe mbrapa
2.AC , Clima
3.Radio
4.AUX
5.USB
6.SD CARD
7.Bluetooth
8.Pasqyret elektrike dhe me nxehje
NE rast interesimi ju informojm rreth doganes .


Shpërndaje:

Veturat e fundit