Vetura në shitje Audi A1

Kjo veture ka pasur 346 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/01/2019 18:47

13,100 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
999 cm³ 0 020 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A1 Sportback 1.0 TFSI 95 PS

Audi A1 Sportback 1.0 TFSI 95 PS
ME shum informacione rreth opsioneve dhe vetures na telefononi .
NE rast interesimi mundem me ju informu rreth doganes .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit