Vetura në shitje Audi A1

Kjo veture ka pasur 1259 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/01/2019 19:07

24,990 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
999 cm³ 0 020 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A1 Sportback 30 TFSI S linie

Audi A1 Sportback 30 TFSI S linie 116 PS


Opsionet

1. Dritat Para Full LED

2.Driata Mbrapa Full LED

3.Shpejtecimatesi Virtuel

4.Navigacion

5.Kompjuteri i madh

6.Phone apps

7.SD CARD

8.USB

9.Ulset me nxemje

10.AC klima automatik

11.Ulset sportive

12.TImoni lekur dhe multifunksional

13. Tempomat

14.Fellnet LM Sport 18 zoll te bardha ...... etj

Ne rast interesimi ju informojm rreth Doganes


Shpërndaje:

Veturat e fundit