Vetura në shitje Audi Q7

Kjo veture ka pasur 1356 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/01/2019 22:55

66,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 5 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI Q745 TDI quattro 231 PS

AUDI Q7 45 Quattro 170 Kw / 231 PS Motori V6

Opsionet
1.S line Sport paket
2.Panorama
3.Rimorkio ( elektrike )
4.Ulset me nxehje
5.Xhamat e zi fabrikisht
6.Pasqyret e jashtme elektrike
7.Timoni S linie lekur dhe multifunksional
8.Biznes paketa
9.Ulset lekur Alcantara
10.Asisntentin Tour ( ACC , Stop&go etj )
11.Dritat para LED
12.Dritat mbrapa LED
13.Ndihmesi per parkim PLUS
14.Allradlenkung ( Drejtimi i makines katër-rrotë )
15.Dera e bagazhit elektrike
16.rezervuar karburanti 85 liter
17.Start stop systemi
18.senzori i shiut
19.Keyless-Star ( dhezja e makines pa qeles )
20.Ndriqimi i mbrendshem LED
21.Fellnet 20 Zoll
22.Ulset elektrike .
23.Shpejtesimatesi AUDI virtuel
24.AUDI Phone BOX
25.Zerimi BOSE me 3D tingull
26.Tempomat
27.MMI Plus ( Radio , CD , Mp3, AUX, USB 2X , Bluetooth ,
etj...
NE rast interesi ju informoj rreth Doganes


Shpërndaje:

Veturat e fundit