Vetura në shitje Seat Tjetër

Kjo veture ka pasur 255 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/01/2019 23:22

20,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 0 020 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Seat Ateca Style 1.6 Tdi

Seat ATECA STYLE 1.6 TDI 115 PS

Opsionet
1.Ulset me nxehje
2.Timoni lekur dhe multifunksional
3.Xhamat e zi fabrikisht
4.Fshirset e xhamave me nxehje
5.Navigacion
6.Radion ( kompjuteri , AUX , SD card , USB 2x , bluetooth,
,Apple car, Android car , mirrolink , CD .
7.wireless charger ( mbushesi i telefoni pa wireless )
8.Dritat full LED
9.Dritat mbrapa full Led
10.Tempomat
etj .....

Per me shum informacione rreth opsioneve na kontaktoni ,
ne rast interesimi ju informojm rreth doganes .


Shpërndaje:

Veturat e fundit