Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 1398 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/01/2019 23:50

24,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 0 020 KM

Skoda Oktavia RS 4x4 TDI DSG 2.0 184 PS

Skoda Oktavia Rs 2.0 4x4 DSG 184 PS Naft

Opsionet
1.Ulset lekur Alcantara
2.Ulset para me Nxehje
3.Timoni me nxehje
4.Timoni Sportiv Rs Multifunksional
5.Dritat para full LED
6.Dritat Mbrapa full LED
7.Navigacion
8.Shpejtesimatesi Virtuel
9.Radio ( Kompjuter i madh )
10.Aux
11.Bluetooth
12.SD card 2x
13.USB
14.WILAN
15.Ulset RS sportive
16.Lane Asistenti
17.Asistenti per parkim
18.Asistenti per tejkalim
19.Zerimi CANTON
20.Dera e Bagazhit elektrike
21.Camera per parkim
22.Pasqyret e jashtme me nxehje , elektrike
23.AIr Care
24.Xhami perpara me nxehje
25.xhami mbrapa me nxehje
26.Star stop
27.Xhamat e zi fabrikisht
28.Ndihmsi per parkim para dhe mbrapa
29.Klima automatike
30.Tempomat
etj....

Ne Rast interesimi ju informoj rreth doganes

Shpërndaje:

Veturat e fundit