Vetura në shitje Porsche 911

Kjo veture ka pasur 1176 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2019 19:16

139,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kupe 2018

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
2981 cm³ 6 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Porsche 911 Targa GTS ll (991)

Porsche 911 Targa 4 GTS ll ( 911 ) 450 Ps / 331 kW
Ngjyra Graphit e Kaltert Metalike

Opsionet :
1.Ulset SportivePLUS dhe me Memory .
2.Paketa Alcantara GTS
3.Pasqyret Elektrike
4.Zerimi BOSE .
5.Frenat CERAMIC Composite Brake
6. Entry & Drive
7.Interier Paketa Alumin i krehur
8.Dritat kryesore LED
9.Timoni Sportiv Carbon , multifunksional dhe me nxehje
10.Asistenti per Parkim para dhe mbrapa , dhe me Kamera per parkim
11.Ndrruesi i shpejtecis PDK Alumin
12.Shenja e Porsches e llakirat
13.Ulset me nxehje
14.Tempostat
15.Pragi alumin dhe me drit
16.Sport Chroni or Racing e verdh
17.Instrumentali Racing e verdhRreth opsioneve dhe informacione tjera lidhje me veturen na kontakoni ,


Shpërndaje:

Veturat e fundit