Vetura në shitje Skoda Tjetër

Kjo veture ka pasur 817 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2019 19:51

31,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 11 000 KM

SKODA KODIAQ 4X4 Style 2.0 TDI

Skoda Kodiaq 4X4 Ngjyra Black Magic perfekt .


Disa nga opsionet
1.Rimorkio
2.Dera bagazhit Elektrike
3.Keyless funksioni
4.Klima automatik
5.Dritat per kthesa
6.Driata Kryesore LED
7.Dritat per vozitje Diten LED
8.Dritat e mjegulles LED
9.fellnet 18 zoll
10.Timoni Multifunksional
11.Navigacion
12.Asistenti per parkim
13.Ndihmsi per parkim para
14.Ndihmsi per parkim mbrapa
15.Ulset Lekur Alcantara
16.Ulset para me nxehje
17.Tempomat
18.Kompjuterin Tauch
19.Bluetooth
20.USB
21.Zerimi CANTON
22. LAN Asistenti
23.Blind Spot Asistenti
24.Front Asistenti
25.Start Stop Etj .

Per me shum informata rreth vetures dhe doganes na kontaktoni .

Shpërndaje:

Veturat e fundit