Vetura në shitje Seat Alhambra

Kjo veture ka pasur 196 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2019 20:40

26,790 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 6 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Seat Alhambra FR TDI 2.0

Seat Alhambra FR TDI 2.0 150 PS
Ngjyra Urano , e hirt

Opsionet
1.Paket 7 Ulse
2.Xhami i shoferit me nxehje
3. Ulset FR Lekur , Alcantara
4.Ulset Me nxehje para
5.Timoni multifunksional FR
6.Start Stop
7.Kompjuteri Tauch
8.Cd
9.USB
10.Sd Card
11.Bluetooth
12.Aux
13. PANORAMA
14.Park Kamera
15.Ndihmsi i parkimit para dhe mbrapa
16.Navigacion
17.Klima automatik
18.Tempomat
19.Pasqyret e jashtme elektrike dhe me nxehje
20.Rimorkio
21. Fellnet SEAT FR 18 zoll ( fellnet qe shihen ne foto jan fellnet e drimrit )
22.Asistenti per drita te gjata .
23.Dritat mbrapa LED
24. senzori per shi
25.Federat Sportiv
26.Asistenti per vozitje
27.Dritat para Bi-Xenon , dhe me drita per kthesa
28.Front Asistenti
29.City Asistenti, Frenimi emergjent
30. Senzori i lodhjes
31.Monitorimi i presionit te gomave etj ..


Shpërndaje:

Veturat e fundit