Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 1525 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/02/2019 17:48

53,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 0 020 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi Q5 TDI 2.0 Ultra Quattro Sport

Audi Q5 TDI 2.0 Ultra Quattro Sport 140 Kw / 190 Ps


Opsionet

1.S lini Sportpaketa
2.Ulset S linie sportive
3.Federat S linie sportive
4.Timoni S linie sportive , Multifunksional , lekur
5.Ulset Lekur Alcantara ,
6.Ulset me nxehje
7.Asistenti Tour Acc Etj
8.Dritat Led para
9.Dritat Led Mbrapa
10.Paketa Shkelqim Titan e zez , Audi Exclusive
11.Kamera per parkim ,
12.Pasqyret e jashtme elektrike , dhe me nxehje
13.SCR Tanku , 24 litra Rezerv , dhe 70 L normal .
14.Audi Conect 3 vjet , Navigacioni MMI PLUS
15.S linie Exterier Paket
16.Adaptiv Air suspension ( Federat me air , te elektrik te pershtatur ,
Te rregullueshme me Audi Drive select )
17.Panorama ( xhami I zi , hapet dhe mbyllet , dhe ka mbrojtesin per er)
18.Ndihmsi per parkim Plus
19.Tempomat
20.Shpejtecimatesi virtuel ( Digital )
21.Xhamat e zi Fabrikisht
22.Zerimi Audi .
23.Asistenti per Drita te gjata
24.Biznis paketa
24.MMI Navigacion Plus Tauch
Sd Card , Bluetooth,Aux , CD , USB , Sim .
25.Fellnet AUDI s linie 21 Zoll
26.Wireless Charger ( mbushes per telefon )
27.Dera e bagazhit elektrike ,


Shpërndaje:

Veturat e fundit