Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 550 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/11/2019 08:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Citroen C3 1.6 HDI - 2010

Citroen C3 1.6 HDI
Viti - 2010
68 KW / 92 PS
KM : 154.000
Vetura me Dogan (IM7)

Mundesi Pagese me Leasing ( Kredi )

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]

Shpërndaje:

Veturat e fundit