Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 2209 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/07/2020 22:37

8,001 EUR
8,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


8,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 170 000 KM

Shes Renault Clio Grandtour 1.5 dci

Shes Renault Clio Grandtour 1.5 dci Authentique. Eshte ne gjendje te rregullt i posardhur nga zvicra i doganuar dhe me regjistrim. Me klim, Bluetooth, USB, Tempomat, Limiter.

Shpërndaje:

Veturat e fundit